Pelaajatilastot 2013-2014 (2.divisioona)

#nimiottelutmaalitsyötötpisteetpist./peli2-min5-min10-minjäähytjääh./peli
Jesse Asikainen1575120.8010020.13
Niilo Hautala112680.7320040.36
Sakari Huttunen184480.44601221.22
Olli Heinänen192680.42500100.53
Petri Järvenpää191010201.0500000.00
Antti-Jussi Kaukonen130000.0000000.00
Kari Kouttinen191113241.2640080.42
Aleksi Kulmala11344.0000000.00
Mikko Kuusipalo00000.0000000.00
Juho Laurila15711181.20501201.33
Pekka Leppänen91891.00500101.11
Risto-Matti Lummikko66281.3330061.00
Janne Nousiainen202730572.85500100.50
Jere Ojala142240.2930060.43
Miko Puusa143470.5020040.29
Jere Rantanen193314472.4740080.42
Jari Rauhala10000.0000000.00
Janne Rissanen84260.7500000.00
Pekka Ruusumaa51120.4010020.40
Roope Saarnio14118191.36401181.29
Joonas Stenroth70000.0000000.00
Mikko Särkimäki1894130.7220040.22
Tommi Teronen1486141.00410130.93
Jani Vatanen161410241.5020040.25
Tatu Valkeejärvi1375120.9240080.62



Viralliset pelaajatilastot löytyvät myös Salibandy.netin sivuilta (ts. klikkaamalla tästä).


Tilastot voidaan järjestää haluttuun järjestykseen klikkaamalla ko.sarakkeen otsikkoa. Otsikon uudelleenklikkaus kääntää järjestyksen.



Tilastot päivitetty 01.06.2014 20:30