Pelaajatilastot 2012-2013 (2.divisioona)

#nimiottelutmaalitsyötötpisteetpist./peli2-min5-min10-minjäähytjääh./peli
Jesse Asikainen112130.2710020.18
Olli Heinänen2247110.5040080.36
Tatu Ilonen50000.0000000.00
Ville Jokinen165490.56600120.75
Petri Järvenpää22169251.1410020.09
Antti-Jussi Kaukonen130000.0000000.00
Juuso Koivisto81120.2510020.25
Kari Kouttinen1987150.7930060.32
Henry Kuosmanen102570.7000000.00
Mikko Kuusipalo10000.0000000.00
Juho Laurila172240.24600120.71
Pekka Leppänen144480.57810211.50
Risto-Matti Lummikko54261.2000000.00
Janne Nousiainen211238502.38701241.14
Jere Rantanen213020502.3840080.38
Pekka Ruusumaa90110.1130060.67
Roope Saarnio18139221.221201341.89
Ari Sahila90000.0010020.22
Joonas Stenroth120330.2510020.17
Mikko Särkimäki2138110.5230060.29
Tommi Teronen15148221.4700000.00
Jani Vatanen19125170.89600120.63
Rami Vienola136280.6240080.62



Viralliset pelaajatilastot löytyvät myös Salibandy.netin sivuilta (ts. klikkaamalla tästä).


Tilastot voidaan järjestää haluttuun järjestykseen klikkaamalla ko.sarakkeen otsikkoa. Otsikon uudelleenklikkaus kääntää järjestyksen.



Tilastot päivitetty 15.08.2013 13:00