Pelaajatilastot 2011-2012 (2.divisioona)

#nimiottelutmaalitsyötötpisteetpist./peli2-min5-min10-minjäähytjääh./peli
Jesse Asikainen194260.3210020.11
Jonne Haapasalo85491.1320040.50
Juuso Heponeva132350.3820040.31
Tatu Ilonen100220.2000000.00
Petri Järvenpää17119201.18312311.82
Henri Kiuru143360.4340080.57
Henry Kuosmanen12118191.5810020.17
Mikko Kuusipalo90110.1120040.44
Juho Laurila1885130.72800160.89
Pekka Leppänen101670.7010020.20
Risto-Matti Lummikko161310231.4440080.50
Jarkko Nauha110000.0000000.00
Janne Nousiainen181113241.3310020.11
Kimmo Nöjd20000.0000000.00
Matti Partanen133470.5440080.62
Jere Rantanen192124452.3720040.21
Pekka Ruusumaa94260.6721091.00
Roope Saarnio15513181.2040080.53
Ville Salomäki13145191.4600000.00
Mikko Särkimäki180330.1710020.11
Jani Vatanen18229311.72800160.89
Sami Vatanen54371.4000000.00



Viralliset pelaajatilastot löytyvät myös Salibandy.netin sivuilta (ts. klikkaamalla tästä).


Tilastot voidaan järjestää haluttuun järjestykseen klikkaamalla ko.sarakkeen otsikkoa. Otsikon uudelleenklikkaus kääntää järjestyksen.



Tilastot päivitetty 26.06.2012 16:36